برگزاری نشست خبری مدیرعامل آبفا شیراز با اصحاب رسانه | پورتال شرکت آب و فاضلاب شیراز

برگزاری نشست خبری مدیرعامل آبفا شیراز با اصحاب رسانه

آخرین بروز رسانی: سه شنبه 21 مرداد 1399
مدیرعامل آبفای شیراز در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار برگزار شد به تشریح اهم اقدامات انجام‌شده در راستای خدمات‌رسانی به مردم کلان‌شهر شیراز پرداخت.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا شیراز،رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل آبفای شیراز ارتباط شرکت را با رسانه‌ها گره‌خورده اعلام کرد و گفت: رابطه ما با خبرنگاران نزدیک و صادقانه باید باشد.

بهمن بهروزی با تأکید بر ظرفیت رسانه‌ها برای انعکاس اخبار و عملکردها گفت: اقدامات زیادی در راستای خدمت‌رسانی به مردم شیراز صورت گرفته که مسکوت مانده و اگر عنوان نشود ما نمی‌توانیم کارکردی که باید باشد را انجام دهیم.

این مقام مسئول شفافیت عملکرد آبفا شیراز در خدمت‌رسانی را به‌سان شفافیت آب تشبیه کرد و افزود: شرکت آبفا شیراز خدمت رسان است آنچه پروبال می‌دهد به پروژه‌ها دقت و سرعت عمل اصحاب رسانه است.

وی بر نقد سازنده اصحاب رسانه اشاره کرد و گفت: باید از ظرفیت رسانه‌ها به‌خوبی استفاده شود تا اگر خللی در خدمات باشد رفع شود.

همچنین مدیرعامل آبفا در این نشست خبری به تشریح آخرین وضعیت پروژه‌های در دست اجرا و اقدامات انجام‌شده در راستای مقابله با بحران آب و همچنین تشریح اقدامات انجام‌شده در راستای فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب پرداخت.

بهروزی به ارائه گزارشی از سیمای کلی شرکت پرداخت و گفت: جمعیت قلمرو شهری شیراز در سال 99 بیش از 2 میلیون و 60 هزار نفر برآورد شده که در کنار این تعداد، تأمین آب حدود 184 هزار نفر جمعیت روستایی نیز تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب شیراز قرارگرفته است.

وی گفت: در شیراز بالغ‌بر ٧۵۶ هزار مشترک تحت پوشش این شرکت قرار دارند و تاکنون بالغ‌بر ۶۰۰ کیلومتر نیز خط انتقال فاضلاب اجراشده است.

مدیرعامل آبفا شیراز در مورد خطوط آب‌رسانی شهر شیراز اظهار داشت: خط انتقال آب‌رسانی شهری 4600 کیلومتر و 650 کیلومتر شبکه آب روستای وجود دارد که اجرا، بهره‌برداری و کنترل این خطوط از کارهای پرزحمت در شبکه آب‌رسانی شیراز است.

 

 

 

تاريخ ثبت خبر: 
سه شنبه 21 مرداد 1399
منبع خبر: 
درون سازمانی
کلمات کلیدی: 
آبفا شیراز، روز خبرنگار،نشست خبری با اصحاب رسانه
نویسنده: 
مژده كريمي نژاد